O nás

Vize

Pocítíte rozdíl. Usilujeme o nadčasovost a rozdílnost. Preferujeme západní model finančního poradenství a plánování. Opíráme se o hodnoty, které budujeme více jak 12 let. Zakládáme si na odpovědnosti, individuálním přístupu a důvěře.

Milan Ondračka

Pečlivě se staráme o naši klientelu a pomáháme jejich rodinám v dlouhodobém horizontu. Cílem je, abychom byli na stejné lodi a rostli společně.

Milan Ondračka
CEO Consolio

Pro každé odvětví máme specialisty

Finanční plánování pro rodiny a jednotlivce

Finanční plánování a poradenství pro firmy

Wealth Management pro správu bohatství

Nástroje

E-šanon + Asset Management

Online aplikace pro naše klienty, kteří zde vidí všechny své smlouvy, finanční plány a přehled kompletního majetku. Klienti si do aplikace mohou přidat i své nemovitosti či ostatní investice a sledovat vývoj svého kapitálu v čase a odhady cen nemovitostí na měsíčně aktualizované bázi.

+ Možnost rychlé komunikace se svým finančním poradcem nebo editaci investičního zacílení podle aktuálních potřeb.

Přihlásit se

Zóná pro poradce

Consolio Finanční plán je intuitivní aplikace v automatizovaném prostředí pro naše finanční specialisty. Slouží pro tvorbu finančních plánů a podkladů pro klienty. Všechny dokumenty máte kdykoliv po ruce.

+ Newsletter modul
Členové našeho týmu tvořit a automatizovat hromadné rozesílky, společně se segmentací svých klientů. Rozesílat mimo svou tvorbu mohou také Consolio News.

Přihlásit se

Projekty

Naše role v projektech

  • Vedení projektu ve finanční oblasti
  • Pomáháme s finanční gramotností sportovců
  • Zajišťujeme financování

Ostravské
zahrady

Developerský projekt se záměrem tří etapového vybudování moderní městské čtvrti s ambicí vytvořit nové centrum Slezské Ostravy.

Flathouse

Flathouse spojuje komfort tradičního bytu se svobodou rodinného domu. Flathouse je nový trend bydlení, kde ani metr čtvereční nepřijde nazmar.

Na celý život

Partnerství postavené na podpoře vzdělávacího projektu zaměřeného na finanční gramotnost sportovců všech věkových kategorií.

Jsme vázanými zástupci zprostředkovatelské společnosti Chytrý Honza a.s.